Aktualności

Tour de Pologne 2015 wspierany przez STAG

04.08.2015

W sierpniu br. marka STAG postawiła na kolarstwo i została partnerem technicznym ekipy Telewizji Polskiej relacjonującej to niezwykłe wydarzenie w świecie kolarstwa światowego. Tour de Pologne rozpoczęło się 2 sierpnia w Warszawie i zakończy 8 sierpnia w Krakowie. Ta trudna – ponad 1000-kilometrowa trasa będzie wielkim wyzwaniem dla kolarzy oraz spektakularnym i pełnym emocji przeżyciem dla kibiców, którzy każdego dnia w innym mieście na końcu każdego etapu wyścigu będą mogli spotkać się z przedstawicielami marki STAG i dowiedzieć więcej na temat zalet i możliwości montażu autogazu polskiego producenta – Spółki AC. Na trasie przejazdu wyścigu nasze samochody będą rozpoczynały kolejne etapy. Na trasie pojawią się: Toyota FJ, Toyota Hillux oraz Ford Edge oczywiście wyposażonych w nasze instalacje autogaz. Do tej pory przez dwa dni dzielnie dawaliśmy sobie radę, co możecie zobaczyć na fotorelacji.
Serdecznie zapraszamy do kolejnych miast na trasie wyścigu i na spotkanie z marką STAG.
Lista miejsc, gdzie będzie można spotkać się z marką STAG, gdzie zostanie rozstawiony nasz namiot a hostessy obdarują gadżetami reklamowymi, dodatkowo w wyznaczonym miejscu zostaną udzielone informacje na temat instalacji autogaz STAG.

Etap

Data

Start

Meta

1

2 sierpnia

Warszawa

Warszawa

2

3 sierpnia

Częstochowa

Dąbrowa Górnicza

3

4 sierpnia

Zawiercie

Katowice

4

5 sierpnia

Jaworzno

Nowy Sącz

5

6 sierpnia

Nowy Sącz

Zakopane

6

7 sierpnia

Terma Bukowina

Bukowina Tatrzańska

7

8 sierpnia

Kraków

Kraków

« wróć

Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.