Autoryzowane Serwisy STAG

Serwisy świadczące najwyższy  poziom usług, polecane klientom poszukującym fachowego montażu instalacji autogaz specjalizującego się w marce STAG. W grupie tej znajdują się warsztaty, których usługi są na dobrym – akceptowanym przez producenta poziomie montażu instalacji.

Jako jedyny producent instalacji autogaz oferujemy klientom sieci bezpłatną naprawę gwarancyjną również na terenie wybranych krajów europejskich.

Europejska gwarancja

Co to oznacza w praktyce ?

Klient montujący instalację STAG w Autoryzowanym Serwisie znajdującym się  na terenie dowolnego kraju w którym obecne są Autoryzowane Serwisy  STAG ma zapewnioną bezpłatną naprawę gwarancyjną w dowolnym Autoryzowanym Serwisie niezależnie od miejsca i kraju  montażu tejże instalacji.

AS STAG to:

  • fachowy montaż i precyzyjna regulacja,gasa,
  • wieloletnie doświadczenie,
  • udział w szkoleniach producenta,
  • bezpłatna naprawa gwarancyjna na terenie Polski oraz wybranych krajów europejskich

Autoryzowane warsztaty STAG tworzą sieć najściślej związanych z marką punktów na mapie  wybranych krajów europejskich. Serwisy rozpoznawalne są poprzez charakterystyczne dla sieci oznakowania, zarówno przed obiektem jak i wewnątrz. Spełniają najsurowsze wymagania – warsztat gwarantuje wykwalifikowaną kadrę, rzetelne i profesjonalne podejście do klienta oraz daje pewność, że do naprawy zostaną wykorzystane najwyższej jakości oryginalne części zamienne. Ponadto dąży do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji i unowocześniania wyposażenia.

 


Szanujemy Twoją prywatność

Gdy przeglądasz naszą stronę, chcielibyśmy wykorzystywać pliki cookies i inne podobne technologie do zbierania danych (m.in. adresy IP, inne identyfikatory internetowe). Potrzebujemy tych danych, żeby analizować statystyki ruchu na stronie, kierować w internecie reklamy dopasowane do Twoich potrzeb oraz używać wtyczek społecznościowych. Kliknij poniżej, by wyrazić zgodę albo przejdź do ustawień, aby dokonać szczegółowych wyborów co do plików cookies.