Aktualności

Konkurs "STAG - gazuj i wygrywaj"

09.01.2017


Zalet posiadania instalacji autogaz jest wiele, a najważniejsza z nich to niewątpliwe ekonomia podróży. W perspektywie zbliżających się wakacji i wypraw w dalsze i bliższe wojaże nie da się przecenić oszczędności jakie oferuje auto z instalacją autogaz. A gdyby tak jeszcze ktoś sfinansował koszty założenia instalacji?

 

Producent instalacji autogaz marki STAG zaprasza do udziału w konkursie, w którym nagrodą główną jest refundacja poniesionych kosztów założenia instalacji autogazowej w Autoryzowanym Serwisie STAG. Kwota o wartości 2 500 zł raz w miesiącu wróci do szczęśliwego kierowcy. Warto zauważyć, że konkurs trwa do grudnia 2017 roku, więc nagrodzonych szczęśliwców będzie aż ośmiu.

A to jeszcze nie wszystko! Każdego dnia organizator nagrodzi jednego uczestnika, który najszybciej wykona zadanie konkursowe zestawem gadżetów zawierającym: kubek termiczny, koszulkę i czapkę, idealnym na nadchodzący sezon wypoczynkowy.

 

nagrody 3 stag gazuj i wygrywaj

 

 

Aby zawalczyć o wyjątkowo atrakcyjne wygrane wystarczy wejść na stronę http://www.konkurs.stag.pl/ dokonać rejestracji w konkursie i poprawnie odpowiedzieć na trzy pytania.

Podsumujmy: przez 230 dni raz dziennie komplet gadzetów i 8 nagród specjalnych raz w miesiącu. STAG daje zdecydowanie więcej!

Do pobrania

  1. Regulamin konkursu
  2. Lista Autoryzowanych Serwisów STAG

Luty 2017.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

Dawid Sopka, Lgota Wielka - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Marek Siwy, Piekary Śląskie - MARKET POL, Katowice
Maciej Michalski, Orneta - AUTO GAZ PROMOCJA, Braniewo
Łukasz Oliwa, Skaryszew Maków - MASCAR, Radom
Arkadiusz Słowiński, Bydgoszcz - AUTO GAZ FORDON, Bydgoszcz
Jacek Seller, Radzymin - DEKIPOL – BUD, Mostówka
Adam Warowny, Nowa Dąbia - AUTO SERWIS Prządka, Dęblin
Tymoteusz Szafarz, Gliwice - AUTO MAR, Czechowice Dziedzice
Marcin Jeglorz, Ruda Śląska - MARKET POL, Katowice
Leszek Majkowski, Sypniewo - FHU ENERGIA, Ostrołęka
Jacek Jeziorkowski, Kozienice - AUTO SERWIS Prządka, Dęblin
Virtus s.c., Lublin - MECHANIKA POJAZDOWA A.Rogowski, Snopków
Marcin Delebis, Bałdoń - HUBI CAR, Czekanów
Mateusz Michalik, Kraków - MGAS M.Matoga, Kraków
Eugeniusz Malinowski, Bytów - AUTO PIOTR, Bytów
Maria Wozignój, Rozprza - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Katarzyna Ptasińska, Tenczynek - FUGAZI, Kraków
Krzysztof Niżnik, Bolszewo - AUTO GAZ MAK, Luzino
Mateusz Terkiewicz, Bełchatów - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Grzegorz Wąsik, Wołomin - DEKIPOL – BUD, Mostówka
Mateusz Kopania, Bełchatów - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Arkadiusz Kaliga, Tarnowskie Góry - AR – GAZ, Tarnowskie Góry
Damian Bujacz, Kleszczów - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Szymon Świniarski, Jankowice - AUTO GAZ Nowotczyński, Mława
Łukasz Gruca, Czernichów - MGAS M.Matoga, Kraków
Mirosław Wiśnicki, Ząbki - DEKIPOL – BUD, Mostówka

Nagroda dzienna i główna (2500) zł:

Wiesław Jankowski, Obórki - PHU JANKOWSKI, Sierpc


Styczeń 2017.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

Łukasz Łyskawa, Witkowo    - AUTO FORMAT, Cielimowo
Łukasz Olkowski, Szczytno - MOTO CENTRUM, Szczytno
Dariusz Sycha, Puławy - AUTO SERWIS, Dęblin
Damian Ostrowski, Płock    - AUTO GAZ G.Kołowrocka, Płock
Wojciech Zarzycki, Ostrołęka - ENERGIA, Ostrołęka
Zbigniew Zając, Wilkołaz - MECHANIKA POJAZDOWA, Snopków
Paweł Woźnicki, Jawor - AUTO AS, Jawor
Jacek Obermuller, Toruń    - AUTO FLESZ, Lubicz Górny
Michał Borkowy, Chorzów    - MARKET POL, Katowice
Paweł Tadra, Zielona Góra - CAR ELECTRONIC SYSTEM, Zielona Góra
Paulina Kraj, Okocim - AUTO GAZ MASTER ELEKTRONIK, Brzesko
Krzysztof Grzesiak, Grzmiąca - AUTO GAZ Rumiński, Szczecinek
Piotr Gniadek, Warszawa    - DEKIPOL BUD, Mostówka
Łukasz Tomanek, Wilamowice - AUTO MAR, Czechowice Dziedzice
Łukasz Bąk, Kraków - FUGAZI, Kraków
Krzysztof Michalak, Brzyszewo - MOTOGAZ, Włocławek
Jacek Ptak, Braniewo - AUTO – GAZ PROMOCJA, Braniewo
Paweł Rudnik, Szczurowa    - AUTO GAZ MASTER ELEKTRONIK, Brzesko
Rafał Moś, Siemianowice Śląskie    - MARKET POL, Katowice
Natalia Topor, Świecie    - AUTO FLESZ, Lubicz Górny
Adam Żur, Wrocław - SUPRAL, Wrocław
Michał Ośka, Nowa Wola - ADGAZ, Piaseczno
Ewelina Bubia, Tenczynek - FUGAZI, Kraków
Anna Kucharska, Kamieńsk - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Joanna Jankowska - MOTOGAZ Kwiatkowski, Włocławek
Mariusz Racław, Palość - AUTO NAPRAWA Mrówczyński, Wilczyn
Dariusz Grzybowski, Pawłów Górny - MOTOGAZ Ciepłowski, Bełchatów
Marcin Parlicki, Kielce    - AUTO GAZ SYSTEM, Kielce
Jerzy Mientus, Siemianowice Śląskie - MARKET POL, Katowice

Nagroda dzienna i główna (2500) zł:

Marek Borowski, Puńsk - AUTO GAZ C.Życzkowski, Suwałki


Lista zwycięzców - Grudzień 2016.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

Artur Mazurek, Strzelce Opolskie - BROWKO, Strzelce Opolskie
Aleksandra Lemańska, Głowińsk - PHU JANKOWSKI, Sierpc
Dariusz Tłuczek, Krasnystaw - MOTO-SERWIS, Widniówka
Piotr Zych, Korczyna - ARMAKO, Krosno
Mirosław Klusek, Skaszewo Włościańskie - DEKIPOL-BUD, Mostówka
Mateusz Kalwasiński, Brwilno - PHU JANKOWSKI, Sierpc
Arkadiusz Jargiło, Warszawa - ALLTOP, Warszawa
Jerzy Siemiński, Jarosław - DOMINO, Łańcut
Daniel Światła, Gąsała - JAWORSKI AUTO, Żnin
Tadeusz Glegoła, Głowaczów - MASCAR, Radom
Marcin Wawak, Pisarzowice - AUTO MAR, Czechowice Dziedzice
Łukasz Jaskółka, Zręcin - ARMAKO, Krosno
Marcin Orawiec, Kolonia Ziętek - AR GAZ, Tarnowskie Góry
Krzysztof Badach, Glebiska - AUTO GAZ PROMOCJA, Braniewo
Izabela Dębska, Turawa Marszałki - SERWIS GAZOWY SGT, Opole
Adam Franica, Zabrze - ADAR, Bytom
Andrzej Kania, Skoki - AUTO SERWIS, Dęblin
Zbigniew Rozperski, Przeradz - AUTO GAZ Rumiński, Szczecinek
Michał Łoboz, Libiąż - SPEED GAZ, Chrzanów
Michał Hryciuk, Helenów Drugi - AUTO NAPRAWA, Wilczyn
Piotr Wokurka, Kraków - MGAS, Kraków
Sławomir Klapa, Gryniów    - PITEC, Poznań
Zofia Jasek, Pewel Wielka - AUTO PRECYZJA, Żywiec
Sebastian Makowski, Lubanie - MOTOGAZ, Włocławek
Sławomir Sowa, Długosiodło - NOWOTCZYŃSKI, Mława
Jakub Kołsut, Rajec Poduchowny - EKO-CAR, Radom
Robert Skokowski, Pawłowice - HANGAR, Poznań
Karolina Burlinga, Woźniki - MGAS, Kraków
Adam Kuczerka, Trzebiechowo - AUTO GAZ Rumiński, Szczecinek
Jacek Piekarski, Rybnik - MAR-CAR, Rybnik

Nagroda dzienna i główna (2500) zł:

Marcin Urbańczyk, Janów Podlaski - MECHANIKA POJAZDOWA, Snopków


Lista zwycięzców - Listopad 2016.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

  1. Marcin Piwon, Siemianowice Śląskie - MARKET POL, Katowice
  2. Szczepan Socha, Kraków - MGAS, Kraków
  3. Tomasz Chamioła, Poznań - PITEC, Poznań
  4. Adam Zbucki, Poznań - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  5. Dominik Hanusek, Ruda Śląska - MAR CAR, Rybnik
  6. Szymon Osłoński, Warta Bolesławiecka - AUTO PORT, Bolesławiec
  7. Krzysztof Zagórski, Brodnica - GASPOL, Brodnica
  8. Kampol Lux Spółka z o.o., Wilcza Góra - ALLTOP, Warszawa
  9. Dariusz Paczkowski, Brodnica - GASPOL, Brodnica
  10. Witold Sutkowy, Lelkowo - AUTO GAZ PROMOCJA, Braniewo
  11. Janusz Zęgota, Dźwierzuty - AUTO GAZ SERWIS, Olsztyn
  12. Waldemar Piątek, Strzegom - AUTO AS, Jawor
  13. Ewa Kwiatkowska, Osięciny - MOTOGAZ Kwiatkowski, Włocławek
  14. Rafał Purchała, Mierzęcice - DARO, Zawiercie
  15. Kampol Lux Spółka z o.o., Wilcza Góra - ALLTOP, Warszawa
  16. Piotr Kozłowski, Radom - EKO CAR, Radom
  17. Mateusz Kobita, Chlebowo - EUROGAZ, Gubin
  18. Jan Głąb, Tychy - AUTO GLEŃSK, Pszczyna
  19. Apteka Citro, Poznań - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  20. Grzegorz Mularczyk, Poznań - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  21. Przemysław Stanik, Radom - EKO CAR, Radom
  22. Małgorzata Wąsowska Surdyka, Rzeszów - AUTO MARK, Rzeszów
  23. Zbigniew Lemański, Nowa Ruda - MARK POL, Kłodzko
  24. Jakub Longosz Nicpoń, Wrocław - AUTO PORT, Bolesławiec
  25. Rafał Płocki, Szczytno - MOTO CENTRUM Zaborowski, Szczytno
  26. M.J.M. Justyna Kucharczyk, Dąbrowa Tarnowska - AUTO ELEKTRO SERWIS, Tarnów
  27. Lucjan Teluk, Świdnik - WARSZTATOWNIA, Lublin
  28. Andrzej Łaczkowski, Morzyczyn - MAXISERVICE, Lesko
  29. Kampol Lux Spółka z o.o., Wilcza Góra - ALLTOP, Warszawa

Nagroda glówna (2500) zł:

Mateusz Mosiński, Moszczenica - MACAR, Częstochowa


Lista zwycięzców - Październik 2016.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

  1. Jadwiga Kulima, Goniądz    - Warsztat Firmowy AC, Białystok
  2. Piotr Szerszeń, Wołomin    - DEKIPOL BUD, Mostówka
  3. Marcin Grabowski, Białystok - Warsztat Firmowy AC, Białystok
  4. Artur Wojtachnio, Wielka Wieś - MECHNIKA POJAZDOWA A.Rogowski, Jastków
  5. Marzena Cichowska, Białystok - Warsztat Firmowy AC, Białystok
  6. Jacek Bogacz, Pękowice - FUGAZI, Kraków
  7. Waldemar Dusza, Gdynia - INSTAL GAZ, Gdynia
  8. Andrzej Kuza, Zbludowice - GAZ-PARTS, Busko Zdrój
  9. Janusz Jaworski, Jawor - AUTO AS, Jawor
  10. Arem P.W., Strzelce Opolskie - BROWKO, Strzelce Opolskie
  11. Wojciech Zysk, Żnin - JAWORSKI AUTO, Żnin
  12. Honorata Świderska, Pleszew - HUBI CAR, Czekanów
  13. Jacek Dziewanowski, Szczecin - GAZ TECH, Szczecin
  14. Radosław Lubrant, Zaduszniki - MOTOGAZ Kwiatkowski, Włocławek
  15. Sebastian Zazula, Kraków - MAR CAR AUTO GAZ, Rybnik
  16. Artur Rutha, Starzyno Pomorskie    - AUTO GAZ MAK, Luzino
  17. Konrad Liberek, Siedlin    - GASARAT, Ciechanów
  18. Arem P.W., Strzelce Opolskie - BROWKO, Strzelce Opolskie
  19. Mateusz Kucharczyk, Dąbrowa Tarnowska - AUTO ELEKTRO SERWIS, Tarnów
  20. Marcin Sitarz, Zboiska - ARMAKO, Krosno
  21. Diament J. Jaroszek, Warszawa - ALLTOP, Warszawa
  22. Michał Smółka, Ostrężnica - FUGAZI, Kraków
  23. Dariusz Prażewski, Lublin - WARSZTATOWNIA, Lublin
  24. Łukasz Ostroch, Czerwionka Leszczyny - MAR CAR AUTO GAZ, Rybnik
  25. Diament J. Jaroszek, Warszawa - ALLTOP, Warszawa
  26. Adam Gronkowski, Kadyny    - AUTO GAZ PROMOCJA, Braniewo
  27. Arem P.W., Strzelce Opolskie - BROWKO, Strzelce Opolskie
  28. Michał Sidorowicz, Zielona Góra    - CAR ELECTRONIC SYSTEM, Zielona Góra
  29. Dorota Olejnik, Szczepanowice - TOMGAZ, Wolbórz
  30. Grupa Inventor Rafał Marek, Poznań - PITEC, Poznań

Nagroda glówna (2500) zł:
Diament J. Jaroszek, Warszawa - ALLTOP, Warszawa


Lista zwycięzców - Wrzesień 2016.
Nagrody dzienne (zestaw gadżetów):

  1. Tomasz Kołodziej, Gubin    - EUROGAZ, Gubin
  2. Tomasz Tarczyński, Częstochowa - MACAR, Częstochowa
  3. Piotr Słowik, Katowice - DAVANTI, Katowice
  4. Rafał Samól, Bytom - TRADEX, Zabrze
  5. Przemysław Tyro, Sanok - MAXISERVICE, Lesko
  6. Tomasz Giszter, Jeziora Wielkie    - AUTO NAPRAWA, Wilczyn
  7. Kamil Czarnecki, Czarna Woda - AUTO GAZ M.A.K., Luzino
  8. Jarosław Owsiak, Witów - USŁUGI TRANSPORT HANDEL, Nowy Targ
  9. Marcin Hołdys, Czechowice Dziedzice - AUTO MAR, Czechowice Dziedzice
  10. Bartłomiej Domżalski, Gdańsk - GASPOL, Brodnica
  11. Piotr Wolak, Solec Kujawski - AUTO GAZ FORDON, Bydgoszcz
  12. Łukasz Dyga, Kozienice - MASCAR, Radom
  13. Stefan Beśka, Tarnowskie Góry - AR GAZ, Tarnowskie Góry
  14. Ewelina Kubiak, Katowice - MARKET POL, Katowice
  15. Tomasz Galiński - AUTO GAZ PROMOCJA, Braniewo
  16. Marlena Stawska, Aleksandrów Kujawski - AUTO NAPRAWA, Wilczyn
  17. Łukasz Olszewski, Kłobuck - AR GAZ, Tarnowskie Góry
  18. Adrian Bieńczak, Ułęż - AUTO SERWIS, Dęblin
  19. Krzysztof Batko, Dąbrowa Górnicza - GAZIK AUTOGAZ, Kraków
  20. Michał Wszołek, Kraków - FUGAZI, Kraków
  21. Wioletta Ostrowska, Mogilno - AUTO NAPRAWA, Wilczyn
  22. Kamil Michalski, Zwoleń    - MASCAR, Radom
  23. Tomasz Bogdański, Ostrowiec Świętokrzyski - GAZ-PARTS, Busko Zdrój
  24. Łukasz Kończyk, Iława - MASCAR, Radom
  25. Maciej Kubera, Liszki - FUGAZI, Kraków
  26. Dawid Żukowski, Komorniki - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  27. Damian Piecuch, Poznań - PITEC, Poznań
  28. Robert Kaźmierczak - AUTO FORMAT, Cielimowo
  29. Łukasz Mrozek, Pszów - AUTO MIX, Skrzyszów

Nagroda glówna (2500) zł:

Supremus Sp. z o.o., Warszawa - ALLTOP, Warszawa


 

Lista zwycięzców - Sierpień 2016
Nagrody dzienne ( zestaw gadżetów):

  1. Krzysztof Kopański, Łaziska Górne - AUTO MIX, Skrzyszów
  2. Zenon Borowiec, Pinczów    - AUTO GAZ SYSTEM, Kielce
  3. Szymon Chrząszcz, Połomia - AUTO MIX, Skrzyszów
  4. Damian Macnar, Jedlicze    - ARMAKO, Krosno
  5. Adam Kasparek, Rzuchów    - AUTO MIX, Skrzyszów
  6. Krystian Krysztofowicz, Kalisz - HUBI CAR, Czekanów
  7. Radosław Dominiak, Sieciechów - AUTO SERWIS, Dęblin
  8. Bartosz Kalisz, Poznań - PITEC, Poznań
  9. Mariusz Bacior, Sosnowiec - MARKET-POL, Katowice
  10. Kazimierz Romański, Legionowo - PHU JANKOWSKI, Sierpc
  11. Krzysztof Wiechuła, Przyszowice - USŁUGI MOTORYZACYJNE, Mikołów
  12. Adrian Maczuga, Wiązownica- DOMINO, Łańcut
  13. Adam Kurek, Kraków - MGAS, Kraków
  14. Małgorzata Pawlikowska, Góra Siewierska    - AUTO-MAR, Czechowice Dziedzice
  15. Łukasz Pączko, Bernacice Górne    - EURO-GAZ, Gubin
  16. Paweł Drąg, Długie - DOMINO, Łańcut
  17. Rafał Biskup, Lawendy - PITEC, Poznań
  18. Dawid Kuder, Woźniki - AR-GAZ, Tarnowskie Góry
  19. Agata Kosobucka, Bydgoszcz - AUTO GAZ FORDON, Bydgoszcz
  20. Aleksander Kordiumow, Chocianów    - CAR ELECTRONIC SYSTEM, Zielona Góra
  21. Wojciech Orlik, Poznań - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  22. Paweł Paterski, Gdynia - INSTAL-GAZ, Gdynia
  23. Wojciech Ziółkowski, Białystok - WARSZTAT Firmowy AC, Białystok
  24. Mateusz Kania, Końskie - GAZ-PARTS, Busko Zdrój
  25. Maciej Dobrzański, Radom - ECO-CAR, Radom
  26. Dawid Jagiełło, Siemianowice Śląskie - DAVANTI, Katowice
  27. Jacek Werder, Marianów - PHU JANKOWSKI, Sierpc
  28. Bartosz Knapik, Poraj - MACAR, Częstochowa
  29. Krzysztof Smalcerz, Olszyny - SPEED GAZ, Chrzanów
  30. Paweł Szeliga, Zgorzelec - AUTO-PORT, Bolesławiec

Nagroda glówna (2500) zł:

Mateusz Karmalski, Warszawa - MASCAR, Radom


 

 

Lista zwycięzców - Lipiec 2016
Nagrody dzienne ( zestaw gadżetów):

  1. Jerzy Janecki, Zabrze - TRADEX, Zabrze
  2. Przemysław Nowak, Kamieńsk - MOTOGAZ CIEPŁOWSKI, Bełchatów
  3. Sylwester Małocha, Lublin - WARSZTATOWNIA, Lublin
  4. Paweł Dudek, Radom - MASCAR, Radom
  5. Michał Staniszewski, Parbuty - AUTO GAZ NOWOTCZYŃSKI, Mława
  6. Michał Koralewski, Koziegłowy - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  7. IT Master Marcin Pabian, Kłyż - AUTO ELEKTRO SERWIS, Tarnów
  8. Robert Nowicki, Opalenica - AUTOGAZ ŚWITAŁA, Nowy Tomyśl
  9. Agnieszka i Tomasz Kuś, Suszec - AUTO GLEŃSK, Pszczyna
  10. Szymon Szkudelski, Poznań - HANGAR AUTOGAZ, Poznań
  11. Paweł Paradowski, Kołobrzeg - GAZ PARTS, Busko Zdrój
  12. Sławomir Padamczyk, Wołomin - DEKIPOL BUD, Mostówka
  13. Paweł Zdrenka, Chorzów - INTERAUTO, Katowice
  14. Krzysztof Łowczyński, Suwałki - BOR GAZ, Ełk
  15. Waldemar Niebrzydowski, Biała Podlaska - MECHANIKA POJAZDOWA, Snopków
  16. Damian Owczarek, Gomulin - MOTOGAZ CIEPŁOWSKI, Bełchatów
  17. Jacek Zawrotny, Nowa Wieś - ENERGIA, Ostrołęka
  18. Agnieszka Martyniak, Czechowice Dziedzice - AUTO-MAR, Czechowice Dziedzice
  19. Mariusz Korpoliński, Mochowo Parcele - PHU JANKOWSKI, Sierpc
  20. Karol Guzik, Szczecin - POLMOZBYT Szczecin
  21. Kamil Kieczka, Czechowice Dziedzice - AUTO-MAR, Czechowice Dziedzice
  22. Bartosz Słowik, Radostowice - AUTO-MAR, Czechowice Dziedzice
  23. Monika Karoń, Satry Broniszew - MACAR, Częstochowa
  24. Krzysztof Sitek, Jastrzębie Zdrój - MAR-CAR, Rybnik
  25. Przemysław Tybora, Oświęcim - AUTO ARTMOT, Oświęcim
  26. Grzegorz Buszta, Rakszawa - DOMINO, Łańcut
  27. Kamil Chojko, Białystok - WARSZTAT Firmowy AC, Białystok
  28. Jan Pawłowski, Zaręby - ENERGIA, Ostrołęka
  29. Marcin Gierczak, Przemyśl - AUTO NA GAZ, Przemyśl
  30. Franciszek Kanafek, Wisła Wielka - AUTO-MAR, Czechowice Dziedzice

Nagroda glówna (2500) zł:

Fabian Zarzecki, Białystok - WARSZTAT Firmowy AC, Białystok


 

Lista zwycięzców - czerwiec 2016
Nagrody dzienne ( zestaw gadżetów):

  1. Alicja Cholewik, Zasole Bielańskie - AUTO MAR, Czechowice Dziedzice
  2. Małgorzata Czubkowska, Brody Żarskie - EUROGAZ, Gubin
  3. Adrian Jarocki, Białystok - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  4. Grzegorz Sienkiewicz, Białystok    - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  5. Marek Hasik, Szczecin - GAZ - TECH, Szczecin
  6. Aleksander Tabaka, Czarna - DOMINO, Łańcut
  7. Paweł Gigoło, Namysłów - DG SERVICE, Namysłów
  8. Dariusz Turek, Rozogi - ENERGIA, Ostrołęka
  9. Bartosz Łozowski, Białystok - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  10. Elżbieta Jankowska, Luzino - AUTO-GAZ M.A.K., Luzino
  11. Agnieszka Urbanik, Jaszczew - ARMAKO, Krosno
  12. Jakub Bajor, Proszowice    - GAZ-PARTS, Busko Zdrój
  13. Bogdan Korecki, Sokółka    - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  14. Karol Kordowski, Kielce    - AUTO GAZ A. Moćko, Kielce
  15. Jakub Frąszczak, Gdynia    - INSTAL GAZ, Gdynia
  16. Andrzej Galant, Inowrocław - JAWORSKI AUTO, Żnin
  17. Zbigniew Palian, Radzionków - MARKET-POL, Katowice
  18. Rafał Galewski, Gdynia - INSTAL GAZ, Gdynia
  19. Edyta Ulman, Kobylany - MASCAR, Radom
  20. Joanna Swornowska, Słupsk - AUTO PIOTR, Bytów
  21. Jacek Jakóbik, Jaworzno    - APS Zdzisław Szuścik, Sosnowiec
  22. Piotr Sieńko, Baciuty - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  23. Justyna Urbanik, Jaszczew - ARMAKO, Krosno
  24. Diana Czopor, Grabownica Starzeńska - MAXISERVICE, Lesko
  25. Anna Gałczyńska-Hawryło, Rokitno Szlacheckie - DARO, Zawiercie
  26. Grzegorz Piekutowski, Białystok - WARSZTAT FIRMOWY AC, Białystok
  27. Krystian Wiśnicki, Lidzbark - GASPOL, Brodnica
  28. Łukasz Szafert, Częstochowa - MACAR, Częstochowa
  29. Krystian Rakowski, Żnin - JAWORSKI-AUTO, Żnin

 

Nagroda glówna (2500) zł:

Marek Iwaniuk, Siemiatycze - ZAMEL, Biała Podlask


Lista zwycięzców - maj 2016

  1. Paweł Janik , Lublin - Mechanika Pojazdowa Jastków
  2. Grzegorz Kulej , Baby - MACAR Częstochowa
  3. Grzegorz Niewadził , Morawica – GAZ- PARTS Busko Zdrój
  4. Tomasz Jakubowski , Białystok – AC Warsztat Firmowy Bosch Service
  5. Paweł Gierasimiuk , Białystok - AC Warsztat Firmowy Bosch Service
  6. Krzysztof Adamczyk , Rybnik - MAR-CAR AUTO GAZ Rybnik
  7. Arkadiusz Kunka , Gubin - EUROGAZ Gubin
  8. Władysław Rój, Dębniak – TOMGAZ Wolbórz
  9. Mariusz Putyra , Sanok – MAXISERVICE Lesko
  10. Piotr Zapora , Zawada Stara - AUTO SERWIS Dęblin
  11. Łukasz Kalicki , Białystok – AC Warsztat Firmowy Bosch Service

Nagroda glówna (2500) zł:

 

Mariusz Putyra , Sanok – MAXISERVICE Lesko

 

« wróć