POMOCNIK USTAWIACZA MASZYN WTRYSKOWYCH

POMOCNIK USTAWIACZA MASZYN WTRYSKOWYCH

Umowa o pracę

Forma zatrudnienia

Pełny etat

Wymiar pracy

Warunki pracy

Jak pracujemy

4 brygady

Godziny pracy

Nie dotyczy

Praca zdalna

Ludzie

20-30 osób

Wielkość zespołu

powyżej 800 osób

Wielkość firmy

Jak będziesz pracować

Obowiązki

  • pomoc przy ustawianiu procesów produkcyjnych
  • realizacja planów produkcyjnych
  • ocena wizualna jakości produkowanych detali
  • montaż i demontaż form na wtryskarce
  • udział w naprawie, konserwacja maszyn i form wtryskowych
  • stała kontrola stanu maszyn i urządzeń oraz dbałość o ciągłość produkcji i minimalizację kosztów
  • praca zgodnie z ustalonymi instrukcjami i procedurami
  • prowadzenie dokumentacji produkcyjnej
Wymagania

  • doświadczenie w pracy jako ustawiacz wtryskarek
  • wiedza z zakresu ustawiania parametrów pracy wtryskarki
  • znajomość procesów przetwórstwa tworzyw sztucznych - technicznych
  • umiejętność organizacji pracy własnej oraz podległego zespołu (5 – 8 osób)
  • obsługa komputera (pakiet office)
  • dokładność, sumienność, odpowiedzialność, uczciwość
  • dyspozycyjność – system pracy ciągłej (4 brygady)
Oferujemy

 umowa o pracę
 karta sportowa
 prywatna opieka medyczna
 bony świąteczne
 dofinansowanie do wczasów
 szkolenia
 imprezy firmowe
 wdrażanie własnych pomysłów
 profilaktyczne akcje zdrowotne
 dostęp do nowych technologii
 elastyczny czas pracy
 eventy charytatywne

logo karta różnorodnościlogo przyjazna rekrutacja