Komunikaty prasowe

Sterownik STAG 400 DPI Produktem Roku 2019

10.10.2019


Sterownik instalacji autogaz STAG 400 DPI doceniony został w corocznym konkursie Produkt Roku 2019 miesięcznika AutoEXPERT w kategorii części i akcesoria motoryzacyjne.

W XVI edycji konkursu wzięło udział ponad 150 produktów dla branży motoryzacyjnej. W każdej z trzech kategorii: sprzęt i urządzenia warsztatowe, części i akcesoria motoryzacyjne, chemia motoryzacyjna, wyłoniony został jeden produkt seryjny, a trzy kolejne produkty z największą liczbą punktów potrzymały wyróżnienia. Wyboru produktów dokonała kapituła składająca się z ekspertów ze świata nauki i motoryzacji, którzy oceniali innowacyjność, funkcjonalność, jak i aspekty estetyczne zgłoszonych rozwiązań.

STAG 400 DPI model B2 doskonale współpracuje z technologią bezpośredniego wtrysku benzyny, stosowaną coraz powszechniej w nowoczesnych silnikach benzynowych. Nagrodzony sterownik jest produkowany w oparciu o najnowszą technologię i na bazie najwyższej jakości podzespołów elektronicznych, został wyposażony w innowacyjne oprogramowanie z szeregiem użytecznych funkcji. Wszystko to sprawia, że jest to obecnie najnowocześniejszy, najlepszy sterownik gazu do silników z bezpośrednim wtryskiem benzyny.

Otrzymana nagroda jest kolejnym wyróżnieniem w portfolio firmy AC S.A. potwierdzającym wysoką jakość produktów i dbałość o ofertę oraz zadowolenie klientów.

Statuetka dla firmy AC S.A. w kategorii Produkt Roku 2019 dla produktu STAG 400DPIDyplom dla firmy AC S.A. w kategorii Produkt Roku 2019 dla produktu STAG 400DPI

 

« wróć